Cześć! 
Mam na imię Beniamin. Mieszkam w Poznaniu. Fotografią zawodowo zajmuję się od 2015 roku. Fotografia była moją pasją już od dzieciństwa, gdy dostałem od rodziców pierwszy aparat na kliszę. Po latach udało mi się spełnić moje marzenie i zacząłem pracę jako fotograf. Moja specjalizacja to fotografia wnętrz, ale oprócz tego wykonuję zdjęcia portretowe, fashion, produktowe, biznesowe i inne. Tworzę doskonałe obrazy oraz prowadzę szkolenia z dziedziny fotografii wnętrz, od niedawna również jako wykładowca na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
Moim nadrzędnym celem jest dążenie do jak najwyższej jakości zdjęć oraz usługi jako całości. Wartości, jakimi się kieruję w fotografii to pasja, perfekcja i minimalizm. Bardzo dużo czasu inwestuję w doskonalenie techniki i poznawanie nowych rzeczy. Uwielbiam naturalne światło, które zwykle mieszam ze światłem sztucznym, aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt.
Jednak sama praca bez ludzi byłaby niczym, więc przede wszystkim cenię sobie dobrą współpracę i kontakt z ludźmi. Uważam, że dobrze wykonana praca to taka, gdy obie strony czują satysfakcję. Ze swojej strony zawsze dokładam starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i cenię sobie wzajemny szacunek. Nie lubię nazywać ludzi z którymi pracuję "klientami" - według mnie dobra współpraca opiera się na zwyczajnych, dobrych, przyjacielskich relacjach. Po prostu bądźmy dla siebie ludźmi ;-)
Poza pracą uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, kocham naturę i dobre jedzenie. Kiedy tylko mogę, łączę te wszystkie elementy razem :-) Wierzę, że zachowywanie właściwej równowagi między pracą a życiem osobistym jest jednym z kluczy do szczęścia.
Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, zapraszam na sesje.

Zadzwoń, napisz, pogadajmy:

Back to Top